Momenti kur Stresi frikëson Mbresën dhe Anën në dhomën e gjumit (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Hyrja e ish-banorëve të Big Brother VIP Kosova, ka vazhduar edhe gjatë ditës së djeshme.

Arta, Ana, Fisi dhe Ganja kanë qenë banorët e radhës të cilët i janë bashkuar finalistëve për 24 orë.

Ndërsa të gjithë u bënë gati për të fjetur gjumë, reperi nga Shqipëria, Stresi, vendosi ta frikësonte Mbresën dhe Anën.

Ai u shkoi tek shtrati vajzave pa zhurmë dhe në një mënyrë interesante.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/momenti-kur-stresi-frikeson-mbresen-dhe-anen-ne-dhomen-e-gjumit-video/