Momenti kur Melisa shpërtheu në lot pas përplasjes me Vedatin (VIDEO)

2023-03-03

Melisa 2.jpg

Dy banorët e shtëpisë Big Brother VIP Kosova, Melisa dhe Vedati kanë pasur një përplasje gjatë javës.

Melisa duket se nuk e ka përjetuar shumë lehtë këtë përplasje.

Ajo në një moment ka shpërthyer edhe në lot, madje i ka thënë Vedatit se nuk ka nevojë për përkrahjen e tij.

“S’kam nevojë për përkrahjen tënde, për sa kohë flet pas shpinës sime për historinë time”, u shpreh ai.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Source:
https://klankosova.tv/live-vedati-zgjedhet-i-preferuari-i-publikut-mbresa-andi-gresa-dhe-bruno-shkojne-ne-nominim-video1/