Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha.

Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian Vedat Bajrami.

E për ta pritur tek dera ka shkuar Arta, që njëherësh është kolege e Vedatit. Por, që t’i shihni reagimet e dyshes dhe banorëve të tjerë, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/momenti-ikonik-kur-vedat-bajrami-futet-ne-shtepine-e-big-brother-vip-kosova-video/