Momentet më të bukura të Melisës në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Melisa ka qenë banorja që është eliminuar sonte nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit të saj në shtëpi ka pasur momente të bukura.

Këto momente të saj, mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/momentet-me-te-bukura-te-melises-ne-big-brother-vip-kosova-video/