Momentet më interesante të Gresës përgjatë eksperiencës në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Gresa Hoti ishte konkurrentja tjetër që u eliminua nga Big Brother VIP Kosova gjatë natës gjysmëfinale të këtij formati televiziv.

Siç e do tradita e “Vëllait të Madh”, asaj i është transmetuar një video material më momentet e saj më të bukura të përjetuara përgjatë kësaj aventure televizive të modeles.

E që edhe ju t’i shihni këto momente, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/momentet-me-interesante-te-greses-pergjate-eksperiences-ne-big-brother-vip-kosova-video/