“Miss kampioni”, vazhdon debati mes Vedatit dhe Julianës (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Juliana dhe Vedati sot e patën një darkë për t’u sqaruar pas debateve që patën ditëve të fundit.

Juliana i tha humoristit: “Pse më ke quajtur Miss kamiponi?”.

Këtë gjë e mohoi Vedati, duke u shprehur se asnjëherë nuk është deklaruar rreth saj kështu.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/miss-kampioni-vazhdon-debati-mes-vedatit-dhe-julianes-video/