Melisa sonte me shprehje tjera të ashpra kundrejt Vedatit, e quan “të pabesë” e “të shtirur” (VIDEO)

2023-03-01

Screenshot 2023 03 01 195851.png

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Melisa ka vazhduar të shprehet ashpër në drejtim të Vedatit, edhe gjatë natës së sotme.

Ajo e ka akuzuar Vedatin se kinse ky i fundit ka “tentuar t’ia prishë marrëdhëniet me Mbresën”, derisa ka shtuar se i njëjti është person “i pabesë dhe i shtirur”.

“Ky njeriu këtu mua më ka thënë që ‘ti ke energji të mirë, e shoh që je e sincertë , je naive je kështu dhe pastaj shkon futë xixa. Si mund t’i besosh kur nuk ke një muaj? Ka bërë njeriun e mirë, dhe më dole njëri i pabesë dhe i shtirur”, i ka thënë Melisa, Vedatit.

Kujtojmë se edhe gjatë natës së mbrëmshme, Melisa e ka quajtur aktorin “grua të keqe” dhe “njëri të pafytyrë”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-sonte-me-shprehje-tjera-te-ashpra-kundrejt-vedatit-e-quan-te-pabese-e-te-shtirur-video/