Melisa përplaset me Vedatin: E kemi marrë vesh për Bllacën, 24 orë vetëm atë po e përmend (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 03 012356.png

Përplasje të shumta ndodhën gjatë darkës së konkurrentëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova.

E një prej tyre ishte edhe në mes të Vedatit e Melisës, derisa kjo e fundit është shfaqur e revoltuar për “përmendjen e shumtë të historisë së Bllacës”.

“Pse po kapesh tek Bllaca tërë kohës, je i vetmi që 24 orë je duke e përmend e kemi marrë vesh dhe i vlerësojmë të gjithë aty përfshirë edhe ty”, i ka thënë Melisa atij pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

Source:
https://klankosova.tv/melisa-perplaset-me-vedatin-e-kemi-marre-vesh-per-bllacen-24-ore-vetem-ate-po-e-permend-video/