Melisa për Vedatin: Sipas tij, i bie që mua nuk më ka edukuar familja ime (VIDEO)Melisa për Vedatin: Sipas tij, i bie që mua nuk më ka edukuar familja ime (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa ka biseduar me Andin për Vedatin dhe për fjalët që ia ka thënë asaj.

Ajo ka thënë se ai e ka kritikuar atë për edukatën dhe njohurinë që ka.

“Me fjalët e tij i bie se mua as familja e as shkolla nuk më paska dhënë edukatë”, ka thënë Melisa.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-per-vedatin-sipas-tij-i-bie-qe-mua-nuk-me-ka-edukuar-familja-ime-video/