Melisa largohet nga BBVK, Mbresa e përjeton rëndë (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Gjatë mbrëmjes së sotme Prime të Big Brother VIP Kosova ishte Melisa, ajo që u eliminua nga aventura e saj televizive brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Mbresa është mërzitur goxha shumë nga eliminimi i Melisës, ani pse edhe vetë Melisa e ka kërkuar një të tillë, në rast të mos eliminimit të Vedatit nga BBVK.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-largohet-nga-bbvk-mbresa-e-perjeton-rende-video/