Melisa-Julianës: Do ta kem shoqe Mbresën edhe kur të dalim nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-02

Melisa Juliana.jpg

Melisa sot ka folur me Julianën për afërsinë e saj që e ka me Mbresë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka thënë se shoqërinë me Mbresën do ta mbajë edhe jashtë shtëpisë më të madhe në vend.

“Shoqërinë me Mbresën do ta mbajë edhe jashtë, ajo më ka mbrojtur në raport me Vedatin që e pata një debat, këtë e vlerësoj”, ka thënë Melisa.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-julianes-do-ta-kem-shoqe-mbresen-edhe-kur-te-dalim-nga-big-brother-vip-kosova-video/