Melisa drejtuar Vedatit: Nëse s’del ti sonte, inshAllah dal unë (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Nata e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka qenë dhe po vazhdon të mbetet zjarr si gjatë lidhjeve nga studioja, po ashtu edhe gjatë pauzave publicitare.

Kësisoj, në një prej blloqeve të marketingut është parë të vazhdojë përplasja Vedat-Melisa, derisa kjo e fundit u dëgjua t’i thotë aktorit  – “nëse nuk del ti sonte, uroj të dal unë”.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-drejtuar-vedatit-nese-sdel-ti-sonte-inshallah-dal-une-video/