Mbresa tregon sërish se çfarë mashkulli i pëlqen (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa ka folur sërish për llojin e mashkullit që pëlqen.

Këngëtarja shqiptare tha se i pëlqen të jetë i pastër, dhe të vishet bukur. Pyetjen ia bëri Shota e cila u rikthye në shtëpi për 24 orë bashkë me Getinjon dhe Vivien.

Ndiqni videon për të kuptuar më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-tregon-serish-se-cfare-mashkulli-i-pelqen-video/