Mbresa thotë se “nuk e ka konsideruar asnjëherë veten si të mençur” (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 225602.png

Gjatë darkës për të nominuarit kanë vazhduar të shtrohen pyetjet për banorët, e një e tillë nuk mungoi as për Mbresën.

“Pse je kaq e sigurt që je e mençur?”, ishte një pyetje drejtuar Mbresës.

Por, Mbresa e ka mohuar të ketë thënë që e cilëson vetën të mençur .

“Nuk e kam thënë asnjëherë që jam e mençur, këto kanë qenë epitete që më kanë japë njerëzit këtu brenda”, ka thënë pos tjerash Mbresa, në përgjigjen e saj.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-thote-se-nuk-e-ka-konsideruar-asnjehere-veten-si-te-mencur-video/