Mbresa përplaset me Xhulin: Nuk kam pëlqim as kurrgjë për Atdheun (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa dhe Juliana sot kanë debatuar me njëra-tjerën shkaku i Atdheut, i cili është rikthyer për të qëndruar për 24 orë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ato diskutonin për një moment kur Mbresa kishte shkuar tek Juliana dhe Atdheu, derisa ata ishin duke biseduar me njëri-tjetrin dhe ajo u kishte ndërhyrë.

Po ashtu, në një moment Mbresa i tha Julianës: “Nuk kam pëlqim as kurrgjë për Atdheun”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-perplaset-me-xhulin-nuk-kam-pelqim-as-kurrgje-per-atdheun-video/