Mbresa nuk mban lotët, mërzitet që po përfundon Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa është mërzitur gjatë ditës së sotme për përfundimin e Big Brother VIP Kosova.

Ajo nuk ka mbajtur lotët pasi tha: “Me të vërtetë po mërzitem që po ecim të premten”.

Ndërkaq, Xhuli ka thënë se “Tre muaj e gjysmë boll është, shyqyr që po shkojmë në shtëpia tona”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-nuk-mban-lotet-merzitet-qe-po-perfundon-big-brother-vip-kosova-video/