Mbresa: Nuk do të dilja e vetme në drekë me Andin (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa është përgjigjur në një pyetje të publikut në të cilën thuhet se a do të dilte në një darkë falënderuese me Andin, pasi finalistëve ua ka siguruar nga 10 mijë euro.

Mbresa tha se e falënderon Andin për këtë gjë, si dhe e ka falënderuar edhe sa ka qenë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Por, ajo shtoi se në darkë nuk do të dilte vetëm me të, por edhe me banorët e tjerë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-nuk-do-te-dilja-e-vetme-ne-dreke-me-andin-video/