Mbresa: Nëse nuk fitoj unë, Juliana do duhej të fitonte (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa ka thënë se nëse ajo nuk do ta fitonte Big Brother Vip Kosova do të dëshironte që ta fitojë Juliana.

Sipas saj, mendon se duhet ta fitojë një grua dhe se Juliana ka dhënë shumë.

“Nëse nuk fitoj unë, Juliana do duhej të fitonte”, janë fjalët e Mbresës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-nese-nuk-fitoj-une-juliana-do-duhej-te-fitonte-video6/