Mbresa: Mundet edhe Juliana të më ketë shfrytëzuar mua për lojë (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi në darkën e të nominuarve e ka akuzuar Mbresën se për lojë e ka shfrytëzuar Julianën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ndërkohë, ajo ka thënë: “Mundet edhe Juliana të më ketë shfrytëzuar mua për lojë”.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-mundet-edhe-juliana-te-me-kete-shfrytezuar-mua-per-loje-video/