“Mbresa është duke e shfrytëzuar në maksimum Melisën”, Andi flet me Gresën (VIDEO)

2023-03-01

Andi Artani.jpg

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova,Andi ka folur me Gresën rreth çështjës, së shoqërisë së Melisës dhe Mbresës.

Sipas tij, Melisa mban krahun e Mbresës edhe kur ajo gjendet në situata të gabuara.

“Mbresa i bën 300 milionë gabime e kjo ia mbanë krahun për diçka që nuk duhet”-ka thënë Andi.

Ndër tjera ai shtoi, se “Mbresa është duke e shfrytëzuar në maksimum Melisën”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-eshte-duke-e-shfrytezuar-ne-maksimum-melisen-andi-flet-me-gresen/