Mbresa dhe Xhuli përplasen mbi dorëshkrimin e nënave të tyre (VIDEO)

2023-03-08

Screenshot 2023 03 09 014532.png

Konkurrentes së Big Brother VIP Kosova, Xhuli duket t’i ketë mbetur pak hatri nga Mbresa.

Kjo pasi që, Mbresa e ka komentuar letrën e nënës së Xhulit, duke krahasuar shkrimin në letër me atë të nënës së saj.

“Sapo e pash pa ‘ë’ e dita që nuk është nëna ime, sepse ajo është tmerrësisht e kujdesshme mbi shkrimet dhe detajet në shkrim”, i ka thënë Mbresa-Xhulit, pos tjerash.

Por, si ia ktheu Xhuli? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-dhe-xhuli-perplasen-mbi-doreshkrimin-e-nenave-te-tyre-video/