“Marre me godit burrin e martuar që ka dy fëmijë”, reagimet e banorëve pas përplasjes së Melisës me Vedatin (VIDEO)

2023-03-03

Bruno 2.jpg

Banorët kanë komentuar përplasjen mes dy banorëve, Melisës dhe Vedatit.

Bruno ka qenë një nga ata që e ka komentuar këtë përplasje.

“Zotëria ka fëmijë nuk është dosido, se është e turpshme kështu temash, nuk bëhen këto gjëra”, është shprehur Bruno.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/marre-me-godit-burrin-e-martuar-qe-ka-dy-femije-reagimet-e-banoreve-pas-perplasjes-se-melises-me-vedatin-video/