Luxury Nails zbukuron thonjtë e vajzave të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Luxury Nails ka shkuar në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Stafi po përkujdeset për thonjtë e vajzave dhe kjo u mundësua nga Vëllai i Madh, njofton Klankosova.tv.

Filimisht në dhomë kanë shkuar Arta, Gresa dhe Xhuli, për të vazhduar më pas me vajzat e tjera të shtëpisë.

Source:
https://klankosova.tv/luxury-nails-zbukuron-thonjte-e-vajzave-te-big-brother-vip-kosova-video/