Liga e Kampionëve, Art Motion me një sfidë të veçantë për banorët e BBVK-ës (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e Big Brother Vip Kosova sot e patën një sfidë më të veçantë se herave të tjera nga Art Motion.

Si platforma më e pasur, më atraktive dhe më ekskluzive sportive në Kosovë, Art Motion, këtë herë i sfidojë banorët me qëllimin e rezultatit të ndeshjes Paris Saint Germain dhe FC Bayern Munich, e cila do të transmetohet sonte nga ora 21:00, si pjesë e Ligës së Kampionëve.

“Nysat” patën për të shkuar në dhomë të rrëfimeve dhe për të shkruar rezultatin që mund të jetë sonte nga loja që do të zhvillohet, pas kësaj ata patën për të veshur nga një bluzë të secilit ekip që dëshirojnë.

Art Motion, iu ofron kanalet sportive: Sport 1, Sport 2, Sport 3, Sport 4, Sport 5, Sport 6 dhe 25 kanale sportive me mbi 120 kompeticione, gara, kampionate, kupa, liga e ngjarje të mbi 80 degëve sportive dhe mbi 40 llojeve të sporteve në botë ndër to dhe UEFA League e kampioneve, Europa League dhe Conference League.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/liga-e-kampioneve-art-motion-me-nje-sfide-te-vecante-per-banoret-e-bbvk-es-video/