“Ky shumë mirë po di me u nxjerr”, Mbresa, Xhuli dhe Stresi flasin për Vedatin (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa, Stresi dhe Juliana mbrëmë kanë biseduar për deklaratat e Vedatit që i ka dhënë në Prime.

Ata thanë se humoristi me fjalët e tij ofendon, por sipas tyre, di që ta mbrojë dhe argumentojë shumë mirë atë që e thotë.

Ky shumë mirë po di me u nxjerr”, thanë banorët në fjalë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ky-shume-mire-po-di-me-u-nxjerr-mbresa-xhuli-dhe-stresi-flasin-per-vedatin-video/