Kujt i ka dërguar Andi letër? Vedati i tregon Gresës (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati dhe Andi sot e kanë planifikuar që të bëjnë një shaka ndaj Gresës, lidhur me një buqetë të luleve që e kishte përgatitur sot nga “Agrocoop” dhe kishte për t’ia dërguar dikujt.

Vedati e mori Gresën dhe i tregoi se Andi i kishte nisur për tek nëna e Gresës.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/kujt-i-ka-derguar-andi-leter-vedati-i-tregon-greses-video/