“Ku je o Zendel! O hajde bre hajde”, Vedati dhe Artani e rikthejnë telefonatën virale (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Artani, që njëherësh janë edhe aktorë, gjatë pasdites së sotme i kanë dhënë fokus telefonatës virale të viteve më parë.

Telefonata amatore është imituar nga dyshja, derisa s’munguan as të qeshurat e shumta, nisur edhe nga niveli i tyre i profesionalizmit në aktrim.

Kujtojmë, se si Artani, ashtu edhe Vedati kishin rezervuar kritikat më pozitive gjatë sfidës së “Vëllai të Madh” për t’i realizuar emisionet e Klan Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ku-je-o-zendel-o-hajde-bre-hajde-vedati-dhe-artani-e-rikthejne-telefonaten-virale-video/