“Krejt rrejna kapak këtu”, thotë Xhuli (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana Nura tha sot se të gjithë banorët  e Big Brother VIP Kosova kanë gënjyer pak.

Këtë Xhuli e tha teksa po diskutonte me Artanin dhe Brunon në kuzhinë. Ajo poashtu u deklarua se e respekton Artanin, ndonëse ky i fundit shpesh i ka thënë se i ka “25 mijë fytyra”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/krejt-rrejna-kapak-ketu-thote-xhuli-video/