“Kjo e ka qit Bekën”, Artani flet për Julianën (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas darkës së finalistëve, Artani, Stresi dhe Vedati e kanë vazhduar diskutimin për pyetjet që i patën dhe përgjigjet që i dhanë pesë finalistët.

Artan në një moment i tha Vedatit dhe Stresit: “Qe ku është njeriu, Bekën e ka qit kjo”.

Më pas ata thanë se Juliana është arsyeja se pse edhe Edoni ka dalë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/kjo-e-ka-qit-beken-artani-flet-per-julianen-video/