“Ka qenë sikur thikë pas shpine”, Juliana i tregon Vedatit fjalën që e lëndoi shumë (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Juliana i ka treguar Vedatit se për çfarë është prekur nga ai prej kur janë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Mua më ka lënduar kur ke thënë se këtu ke gjetur gjithçka dhe jo vetëm patriotizëm”.

“Për mua ajo ka qenë si të ma japësh një thikë mbrapa shpine”, ka thënë Juliana.

Ndërsa, Vedati e mohoi këtë gjë.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ka-qene-sikur-thike-pas-shpine-juliana-i-tregon-vedatit-fjalen-qe-e-lendoi-shume-video/