“Ka ardhur me shpatë në dorë për mua”, Andi flet për njohjen me Mbresën nga jashtë (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Në Prime-n e sontëm të Big Brother VIP Kosova ka pasur një debat mes Andit, Mbresës dhe Gresës.

E ndër të tjera, Andi ka folur edhe për njohjen jashtë me Mbresën, përcjell Klankosova.tv.

“Ka ardhur me shpatë në dorë për mua”, është thënë ndër të tjera gjatë debatit.

Source:
https://klankosova.tv/ka-ardhur-me-shpate-ne-dore-per-mua-andi-flet-per-njohjen-me-mbresen-nga-jashte-video2/