Juliana, Vedatit: Mos e demoralizo muhabetin (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati dhe Juliana ishin duke biseduar me disa prej ish-banorëve që kanë hyrë sërish në Big Brother Vip Kosova për të qëndruar për 24 orë.

Vedati dhe Juliana iu tregonin se e kanë një familjare të përbashkët. Në ato momente Juliana ia tha humoristit duke i thënë: “Mos e demoralizo muhabetin”.

Në vend që t’i thoshte: “ Mos e banalizo muhabetin”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-vedatit-mos-e-demoralizo-muhabetin-video/