Juliana vazhdon me kunja ndaj Vedatit: Hiqe plisin, po ofendon baballarët tanë (VIDEO)

2023-03-05

Vedati 5

Juliana, gjatë ditës së djeshme, vazhdimisht i ka thënë fjalë të ndryshme Vedatit, pas debatit që patën në Prime-n e së premtes.

Në një moment, Vedati e ka vendosur në kokë një plis dhe më pas Juliana i ka thënë ta largojë atë.

“Hiqe plisin se po ofendon baballarët tanë”, ka thënë Vedati.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/juliana-vazhdon-me-kunja-ndaj-vedatit-hiqe-plisin-po-ofendon-baballaret-tane-video/