Juliana-Stresit: Shuj bre, në xhep të shti (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana dhe Stresi e patën një debat me njëri-tjetrin, derisa afër tyre ishte edhe Ganja.

Stresi i tha Xhulit se është i njëjti si nga fillimi deri tani.

Ndërsa, ajo ia ktheu duke i thënë: “Ec bre shuj se ty në xhep të shti”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-stresit-shuj-bre-ne-xhep-te-shti-video/