Juliana qan, Stresi e pyet se çfarë ka (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana mbrëmë ka qëndruar e vetme për disa momente, larg banorëve të tjerë të Big Brother Vip Kosova.

Ajo doli në oborr dhe ishte e mërzitur dhe qante. Në ato momente Stresi shkoi dhe e pyeti se çfarë ka.

Por ajo zgjodhi që të mos i jepte përgjigje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-qan-stresi-e-pyet-se-cfare-ka-video/