Juliana përplaset me Vedatin që në fillim të darkës së finalistëve (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother VIP Kosova

Derisa Vedati ishte duke u përgjigjur në pyetjen nga publiku se a ka ofenduar ndokënd dhe a e ka bërë të ndjehet keq ndokënd prej banorëve në Big Brother Vip Kosova, Juliana ka debatuar me të.

Ajo i ka thënë Vedatit se ai ka ofenduar banorë brenda shtëpisë, sipas saj, humoristi këtë gjë nuk është duke e pranuar.

Këtë deklaratë të saj, Vedati e mohoi vazhdimisht duke i thënë se nuk e ka ofenduar ose e ka bërë të ndjehet keq ndokënd.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-perplaset-me-vedatin-qe-ne-fillim-te-darkes-se-finalisteve-video/