Juliana i kërkoi aleancë Stresit, kjo është përgjigjja e tij (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Juliana i ka kërkuar gjatë javës Stresit që të bëhen bashkë dhe të luajnë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ndërsa, Stresi këtë gjë e ka refuzuar duke i thënë asaj se nuk dëshiron të ketë ndonjë aleancë me të.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-i-kerkoi-aleance-stresit-kjo-eshte-pergjigjja-e-tij-video/