Juliana i drejtohet Mbresës: A je për ribashkim të forcave? (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa sot ka biseduar me Julianën se e ka problem me kë të rri më brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ajo tha se të gjithë po ia përmendin se me cilin prej banorëve po shoqërohet.

Pas kësaj bisede, Juliana i tha asaj: “A je për ribashkim të forcave?”.

Ndërsa, Mbresa ia ktheu duke i thënë se i duhet të mendojë.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-i-drejtohet-mbreses-a-je-per-ribashkim-te-forcave-video/