Juliana, Atdheut: Ende i kam dyshimet me ty (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana ka biseduar me Atdheun për disa çështje që kanë të bëjnë me ata dhe pëlqimin që kanë shfaqur ndaj njëri-tjetrit.

Ajo në një moment i tha se ndaj tij dyshon për gjërat që ka shprehur ndaj saj.

“Akoma i kam dyshimet edhe për ty, si dhe për shumë gjëra”, ka thënë Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-atdheut-ende-i-kam-dyshimet-me-ty-video/