“Ju keni fol dhe keni pasë flirt”, debatojnë Andi, Mbresa dhe Gresa (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi dhe Mbresa ishin duke folur për njohjen e tyre jashtë që patën, dhe diskutimin rreth asaj çështje që u bë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Në ato momente në darkën e të nominuarve ndërhyri edhe Gresa, e cila tha se Mbresa asaj vetëm i kishte thënë se me Andin e ka pirë një kafe.

Ndërsa, theksoi se më vonë Andi asaj i kishte treguar se ata kishin biseduar dhe kishin pasë një flirt mes veti.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ju-keni-fol-dhe-keni-pase-flirt-debatojne-andi-mbresa-dhe-gresa-video/