“Jemi 12 fëmijë”, Himena lë të habitur banorët (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena sot teksa po qëndronte në kuzhinë, ka bërë disa biseda me Vivin dhe Gresën.

Ajo tha një gjë e cila Vivin dhe Gresën i habiti, përcjell Klankosova.tv.

Himena është shprehur se janë gjithsej 12 fëmijë.

“12 fëmijë jemi, 7 vajza e 5 djem”, është shprehur Himena.

Ndërkaq, më pas Himena i ka kënduar kamerës teksa zbatonte sfidën e buxhetit.

Source:
https://klankosova.tv/jemi-12-femije-himena-le-te-habitur-banoret-video/