“Je e vetmja dashuri, gjysmën e zemrës ma more ti”, Andi me këngë kushtuar Gresës (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Gresa vazhdojnë t’i qëndrojnë pranë njëri-tjetrit.

Ata duket se janë shumë të lumtur bashkë, përcjell Klankosova.tv.

E  sot, Andi i ka kushtuar asaj këngën “Gresa e ëmbël si sherbet”.

Por, kjo nuk ka qenë kënga e vetme që Andi ia ka kushtuar Gresës.

Ai ia ka kënduar asaj edhe këngën e Anës dhe Getinjos, “Je e vetmja dashuri”, por në një version më ndryshe, përcjell Klankosova.tv.

“Je e vetmja dashuri, gjysmën e zemrës ma more ti edhe pse disa herë më kë lëndu, s’ka problem se munden me të duru”, ka qenë versioni i Andit.

Source:
https://klankosova.tv/je-e-vetmja-dashuri-gjysmen-e-zemres-ma-more-ti-andi-me-kenge-kushtuar-greses-video/