“Je burrë, rrijë fjalës”, Stresi përplaset me Vedatin (VIDEO)

2023-03-03

Screenshot 2023 03 03 215957.png

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me një përplasje në mes të Stresit dhe Vedatit.

Dyshja janë përplasur pas transmetimit të një video materiali, pas të cilit Stresi ka thënë se “Vedati po ndryshon versionet e historive”, derisa e ka ftuar t’i mbajë fjalët.

“Je burrë, rrijë fjalës”, i ka thënë Stresi pos tjerash Vedatit. Por, për ta parë debatin e tyre të plotë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/je-burre-rrije-fjales-stresi-perplaset-me-vedatin-video/