“Ja dhe malin çikës”, Vedati komenton deklaratën e Mbresës (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati i ka thënë Mbresës pas darkës së finalistëve se i ka dhënë shumë motiv Julianës, kur ka thënë se dëshiron që ajo ta fitojë Big Brother Vip Kosova.

“Ke duke ja dhënë malin çikës, kur i dhe me tërë këtë kauzë e meriton me fitu, nëse unë nuk e fitoj”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ja-dhe-malin-cikes-vedati-komenton-deklaraten-e-mbreses-video/