Himena, Brunos: Pse ke qejf çdo herë të më ngacmosh? (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

shtëpisë së Big Brother VIP Kosova mbrëmë i janë shtuar edhe katër banorë.

Ndër ta është edhe Bruno dhe Himena, të cilët sot kanë bërë biseda të ndryshme bashkë, përcjell Klankosova.tv.

Ndër të tjera Himena i është drejtuar Brunos me pyetjen: “Pse ke qejf çdo herë të më ngacmosh”?

Source:
https://klankosova.tv/himena-brunos-pse-ke-qejf-cdo-here-te-me-ngacmosh-video/