Gresa surprizohet me video mesazhe nga miqtë e saj më të mirë në Itali, s’i mbanë dot lotët (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Nata e sotme Prime gjysmëfinale e Big Brother VIP Kosova, veç se ka nisur të bëhet seç herë më interesante, derisa nuk po mungon as shpalosja e surprizave nga “Vëllai i Madh”.

Kësisoj, një e tillë ishte rezervuar për Gresën, e cila pati një javë goxha të vështirë që pas daljes së Andit.

Modelja u befasua me disa video mesazhe të incizuara nga shokët e saj më të ngushtë në Itali, atje ku edhe jeton e vepron Gresa.

Ajo është emocionuar shumë, teksa është parë edhe të shpërthejë në lot.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV

Source:
https://klankosova.tv/gresa-surprizohet-me-video-mesazhe-nga-miqte-e-saj-me-te-mire-ne-itali-si-mbane-dot-lotet-video/