Gresa shpërthen në lot, e zbulon që ka 2 vjet që përballet me ankthin (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Gresa sonte në natën Prime të Big Brother VIP Kosova ka bërë një rrëfim shumë prekës.

Ajo ka treguar se tash e pothuajse tri vjet përballet me ankthin dhe ka thënë se kjo gjendje nuk është aspak e lehtë për të.

Gresa është shprehur se qëndrimi brenda shtëpisë e ka ndihmuar që ta kalojë paksa këtë gjendje.

“Ankthi më kap. Ndjenjat që i kam unë brenda më prekin, nuk është e lehtë, edhe para se të hy këtu brenda ka qenë problemi im më i madh. Këtu brenda më ka ndihmuar shumë me e kalu një përqindje të madhe. Përballem që 2-3 vjet, vetëm shkon duke u rritur”, është shprehur ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-shperthen-ne-lot-e-zbulon-qe-ka-2-vjet-qe-perballet-me-ankthin-video/