Gresa nuk i mban lotët, takon motrën dhe vëllanë (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Një rrëfim mjaftë emocionues erdhi sot nga banorja e shtëpisë Big Brother VIP Kosova, Gresa.

E pas këtij rrëfimi, ajo përjetoi edhe një befasi të cilën “Vëllai i Madh” e kishte përgatitur për të.

Ajo sonte ka pasur mundësi të takojë motrën dhe vëllanë e saj, moment ky në të cilin ajo nuk i mbajti lotët.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-nuk-i-mban-lotet-takon-motren-dhe-vellane-video/