Gresa: Më ka ngacmuar Ronaldo Nazario, isha pak e dehur dhe debatova me të se nuk e pëlqeja (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Gresa në një bisedë që kishte me Vedatin dhe Artanin, ka zbuluar detaje nga flirtimi që pati ndodhur në mes të saj dhe ikonës së futbollit brazilian, Ronaldo Nazarios.

Gresa ka thënë se futbollisti nuk ishte në shijet e saj, ndërsa ka treguar se në gjendje të dehur kishte debatuar me të.

“Jam përlarë me Ronaldon, i kam thënë gjithçka sepse më ka ngucur. Isha pak e dehur, kemi qenë në grup dhe më pati frikësuar pak”, ka thënë Gresa pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-me-ka-ngacmuar-ronaldo-nazario-isha-pak-e-dehur-dhe-debatova-me-te-se-nuk-e-pelqeja-video/