Gresa, Mbresa dhe Juliana marrin lule për 8 Mars nga Andi (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi ka menduar për tri vajzat që janë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ish-banori atyre u ka dhuruar nga një vazo me lule për t’ua uruar festën e gruas, 8 Marsin.

Gresa, Juliana dhe Mbresa e falënderuan atë shumë për gjestin që e ka bërë ndaj tyre.

Ai ia shkroi edhe një letër dashurie Gresës, për të cilën ajo u gëzua pa masë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-mbresa-dhe-juliana-marrin-lule-per-8-mars-nga-andi-video/